2008-2018 10 Yıllık Yıldönümü

KYOS 10 yılını kutluyor!

Biz 10 yıldır iş yapıyoruz ve bunu sizlerle kutlamak istiyoruz! KyPF (KyPowerFundamental) modelimize yıl boyu erişim sağlamak için kayıt olun. Parmaklarınızın ucunda uzun vadeli elektrik piyasadaki fiyatları olacak!

  • Hızlı ve doğru tahminler
  • Web-tabanlı Analitik Platform
  • Özel Destek

Modelin ne kadar kolay kullanıldığını görün ve kendi senaryolarınızı tanımlayın. Örneğin yatırım kararlarını, ticaret stratejilerini veya politika değişikliklerini değerlendirmek için sonuçları kullanın. Avrupa enerji sektöründeki ve Türkiye dahil tüm profesyoneller kayıt olabilir.

  • Uzun vadeli enerji fiyatları 2020 – 2040
  • Kendi senaryolarınızı kolayca tanımlayın
  • Ücretsiz Avrupa veri kümeleri dahil

Aşağıdaki web bağlantısı üzerinden kayıt olabilirsiniz: https://www.kyos.com/kyos10year/

Bu promosyon ile, enerji sektörüne daha bilinçli kararlar vermede destek olmak istiyoruz. Bunun sadece daha pürüzsüz değil, aynı zamanda daha ekonomik bir enerji geçişine de yol açacağını ümit ediyoruz.

10 yıllık yıldönümü kutlamalarımıza katılın ve teklifimizden yararlanın!

 

KyPowerFundamental Modeli

KyPowerFundamental (KyPF), saatlik güç fiyat tahminleri yaratır. Yazılım politika değişikliklerinin etkisini değerlendirmek, stratejik yatırım kararlarına yardımcı olmak ve ticaret faaliyetlerini desteklemek için kullanılır.

Dahası, KyPF, Monte Carlo simülasyonlarını temel güç piyasası modellemesine entegre etmenin eşsiz bir özelliğine sahiptir. Bu, gelecekteki potansiyel gelişmelere, geleneksel deterministik temel piyasa modellerinden çok daha geniş bir perspektif sağlar.

Model yüzlerce hatta binlerce güç istasyonunun en uygun gönderimini hesaplar. Nitekim, başlangıç ​​eğrileri, bakım periyotları, çalışma süreleri vb. dahil olmak üzere, santral başına detaylı bir saat modellemesi yapılmaktadır. Ayrıca, aynı anda birden fazla pazarı modellerken, aynı zamanda ara bağlantı akışlarını optimize etmektedir. KyPF elbette KYOS Analitik Platformuna tamamen entegre olmuştur. Otomatik veri beslemeleriyle, güncel temel eğriler her zaman kullanılabilir.